Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Power Mining Oy

Kimmo Tolonen

Toimitusjohtaja

+358 400 339731

kimmo.tolonen@powermining.fi

Tarjouspyynnöt Suomi

Power Mining Sverige Ab

Johan Andersson

+46 70 2124435

johan.andersson@powermining.fi

Tarjouspyynnöt Ruotsi

Kaivokset Suomi, Pampalon kultakaivos

Timo Eskola

Työpäällikkö

+358 400 892958

timo.eskola@powermining.fi

Petteri Tolonen

Työpäällikkö

+358 50 4333085

petteri.tolonen@powermining.fi

Västlänken Göteborg

Toni Tikkanen

Tuotantopäällikkö

+358 44 0498982

toni.tikkanen@powermining.fi

Magnus Björklund

Työpäällikkö

+46 72 2469871

magnus.bjorklund@powermining.fi

Ove Ivarsson

Kone- ja hankintapäällikkö

+46 70 6251006

ove.ivarsson@powermining.fi

Sami Kinnunen

Projekti insinööri

+46 70 6496391

sami.kinnunen@powermining.fi

Tanel Bauman

Mittapäällikkö

+46 70 6496392

tanel.bauman@powermining.fi

Laskutus

Power Mining Oy
2661858-9
OVT-tunnus: 003726618589

Vastaanotto/ Lähetys

Osoite: 003726618589
Välittäjä: OpusCapita Solutions Oy
Välittäjätunnus : E204503

Paperilaskut:

Power Mining Oy
PL 30408
00062 LASKUTUS

 

Power Mining Sverige Ab

Organisaatio nro: SE559233550801

Operaattori/VAN-operaattori: APIX Messaging
Osoite: 559233-5508

Laskut sähköpostilla PDF muodossa: 5592335508.SE.P.141633-8@docinbound.com

Paperilaskut:

Power Mining AB
FE 2634
838 79 FRÖSÖN